Małe Warszawskie Spotkania Teatralne – zaproszenie Teatru Dramatycznego

Opublikowano: 20 marca 2017 roku.

Najciekawsze spektakle dla dzieci i młodzieży. Inspirujące opowieści o marzeniach, które się spełniają, szczytach do zdobycia, tolerancji, miłości i walce ze strachem.

W programie znalazły się: ”Piekło-niebo” Wrocławskiego Teatru Lalek, ”Kolorowi ludzie” i ”Trzej muszkieterowie” opolskiego Teatru Lalki i Aktora czySzklana góra” w interpretacji Teatru Lalek Banialuka. Na szczególną uwagę zasługuje propozycja słowackiego Teatro Tatro z Nitry: ”CirkusCharms” w reż. OndrejaSpišáka, opowiadający w dowcipny sposób historię człowieka, który chciał zostać cyrkowcem. ”Opowieści z niepamięci”poznańskiego Teatru Animacji  zabiorą swoich widzów w niezwykłą podróż do świata prasłowiańskiej mitologii. Drugą propozycją tego teatru będzie ”Żabka”, która zmierzy się z trudną tematyką przemijania. Problem przełamywania stereotypów zostanie poruszony przez Białostocki Teatr Lalek w sztuce ”Straszna piątka”.

Szczegółowy program dostępny jest pod adresem: http://www.warszawskie.org/

Ceny biletów:

Bilety normalne 35 zł

Bilety ulgowe 25 zł

Opiekun grupy zorganizowanej 1 zł

Rezerwacje:

Tel: 22 632 03 70; 22 632 24 78; 22 656 68 44 lub pod adresem bilety@warszawskie.org