II Wojewódzki Konkurs Recytatorski „SŁOWEM MALOWANE”

Opublikowano: 5 maja 2016 roku.

plakat-gorskie-opowiesci-v2Konkurs odbędzie się pod medialnym patronatem Radia Opole oraz portalu PEDAGOGIKA SPECJALNA.

Honorowego patronatu udzielił Konkursowi Opolski Kurator Oświaty pan Michał Siek oraz Marszałek Województwa Opolskiego Pan Andrzej Buła.

Podczas Konkursu wystąpi szkolny zespół teatralny z Zespołu Szkół Specjalnych w Opolu z przedstawieniem TUWIMOWO.

Atrakcją będzie zapewne również niespodzianka – przedstawienie CZAROWNICE Z ŁYSEJ GÓRY zagrane przez nauczycieli 🙂 Gwarantujemy duuuużo śmiechu i radości.

Największą atrakcją będzie występ wielokrotnie nagradzanego zespołu pieśni i tańca MAŁE OPOLE.

Mamy potwierdzony udział 45 uczestników z 11 placówek kształcenia specjalnego w województwie opolskim. Uczniowie wraz z opiekunami i rodzicami zapełnią salę filii nr 3 Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu http://mdk.opole.pl/static/upload/gallery/19/65c2550d-900d-4b64-8543-4d49cf02d0e8-big.jpg