Ogólnopolski konkurs „Matematyka wokół nas” rozstrzygnięty

Opublikowano: 7 kwietnia 2021 roku.

Miło nam ogłosić wyniki ogólnopolskiego konkursu dla nauczycieli „Matematyka wokół nas”.

Laureatkami zostały Panie: Grażyna Modrzewska, Agnieszka Kornacka i Magdalena Guz. Wyróżnienia otrzymują Panie: Anna Andrzejak-Kriger, Edyta Zając, Katarzyna Matyjasiak, Małgorzata Wachowiak, Paulina Woźniak. Gratulujemy pomysłów i inwencji twórczej.

Laureatki konkursu otrzymują zestawy nagród od Wydawnictwa Epideixis. Natomiast dla wszystkich Pań (laureatek i wyróżnionych) mamy zaproszenia do udziału w szkoleniu organizowanym przez Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli PERFECTUS pt. Rozwijanie kreatywności dzieci i młodzieży. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.