Ogólnopolski konkurs twórczy „Moja podróż po Europie” rozstrzygnięty

Opublikowano: 26 maja 2016 roku.

Na konkurs organizowany przez Zespół Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach napłynęło 149 prac. Jury w składzie: Burmistrz Gminy Słomniki – Pan Paweł Knafel, Dyrektor Zespołu Szkół w Waganowicach – Pani Urszula Piwek oraz Nauczyciel sztuki – Pani Lucyna Rzepka, przyznało następujące nagrody i wyróżnienia.

KATEGORIA KLAS IV – VI SP

I miejsce Bernard Bosak – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Rzeszowie

II miejsce Dominika Ryba – Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowej Wsi

III miejsce Magdalena Janczyk –Szkoła Podstawowa w Niegardowie

Izabela Ornat – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Rzeszowie

Justyna Gądek – Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka w Skale

Julia Hawro – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 107 w Krakowie

KATEGORIA GIMNAZJUM

I miejsce Karolina Osetek – Gimnazjum im. Świętej Jadwigi Królowej w Luborzycy

II miejsce Marcelina Łydka – Gimnazjum nr 3 im. Aleksandra hr. Fredry w Olkuszu

III miejsce Aleksandra Świder – Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobrodzieniu

Natalia Kulawiak – Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zubrzycy Górnej

Martyna Szulc – Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 im. Roberta Oszka w Katowicach

Paulina Tempka – Zespół Szkół w Zubrzycy Górnej

KATEGORIA UCZNIÓW ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI

I miejsce Jolanta Bińczycka – Zespół Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach

II miejsce Fryderyk Kopka – Zespół Szkół Specjalnych nr 92 w Warszawie

III miejsce Adrian Szwed – Zespół Placówek Resocjalizacyjno – Socjoterapeutycznych w Krakowie

Wyróżnienia:

Sebastian Zdanowicz – Niepubliczny Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy im. Jana Pawła II przy ZOL dla Dzieci Jaszkotle

Marta Leśniewska – Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Św. Mikołaja w Kole

Jakub Kowalewski – Szkoła Podstawowa nr 34 w Gdyni

Przyznano także dwie nagrody specjalne.

Nagrodę Burmistrza Gminy Słomniki otrzymał Krzysztof Kramarz z Zespołu Szkół w Waganowicach.

Nagroda Dyrektora ZS w Waganowicach trafiła do Kamila Wesołowskiego z Zespołu Szkół w Waganowicach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie oraz ich opiekunom za kreatywność i trud włożony w stworzenie niezwykłych pocztówek.

Organizatorzy konkursu