Platforma e-learningowa dla uczniów z dyskalkulią

Opublikowano: 23 sierpnia 2015 roku.

Na rynku edukacyzdjecie_zrozum_matmejnym pojawił się nowy serwis multimedialny Zrozum Matmę. Jest przeznaczony dla uczniów szkół średnich mających trudności w uczeniu się matematyki. Materiały są dostosowane dla uczniów z dyskalkulią.

Aplikacja oferuje szereg funkcji szkoleniowych, między innymi:

– prezentacje multimedialne pokazujące krok po kroku jak wykonać nawet najbardziej skomplikowane zadania matematyczne

– wsparcie wirtualnego nauczyciela

– moduł ćwiczeń wspomagających pamięć i koncentrację, a także uczących jak poradzić sobie ze stresem w czasie egzaminu

– internetowy test kompetencji, który pozwala określić poziom ucznia i spersonalizować prezentowany materiał.

Ta mobilna aplikacja dostępna jest nie tylko na komputerach stacjonarnych i laptopach, ale także na telefonach komórkowych.

Więcej informacji na: http://zrozummatme.pl/

banner-unijny-ZM