Kursy – O nas

O nas

Kursy doskonalące dla nauczycieli są organizowane przez Pedagogika Specjalna – portal dla nauczycieli. Portal działa od czterech lat i powstał z pasji do pedagogiki specjalnej. W ciągu tego czasu stale zmienia swoje oblicze, dostosowując się do oczekiwań Użytkowników oraz trendów w nowoczesnej edukacji.

Czytelnicy obdarzają nas uwagą i zaufaniem, a Ich grono stale się powiększa. Wzajemne codzienne kontakty uświadomiły nam, że istnienie potrzeba stworzenia miejsca, gdzie osoby zainteresowane tematyką edukacji, a szczególnie pedagogiki specjalnej, mogłyby pogłębiać wiedzę i podnosić kompetencje.

Tak powstała platforma e-lerningowa, za pośrednictwem której można w wygodny i przyjemny sposób rozwijać się i uczyć. Powodzenie, jakim cieszą się kursy doskonalące online, wpłynęło na dalszy rozwój naszych działań szkoleniowych. Postanowiliśmy uzupełnić ofertę o szkolenia warsztatowe w formie stacjonarnej. Na początek zapraszamy na stacjonarne kursy dla nauczycieli w Krakowie oraz w jego okolicach.

Tematy kursów, które Państwu proponujemy, wynikają z wnikliwej obserwacji oraz potrzeb zgłaszanych przez nauczycieli. W obszarze naszych działań szkoleniowych znajduje się głównie pedagogika specjalna. Zapraszamy do skorzystania z naszych szkoleń: nauczycieli, terapeutów, logopedów, psychologów, studentów, rodziców oraz inne osoby, którym podejmowana problematyka jest bliska.

„Pedagogika Specjalna – portal dla nauczycieli” – REGULAMIN KURSÓW
„Pedagogika Specjalna – portal dla nauczycieli” – REGULAMIN SPRZEDAŻY

Właścicielem portalu jest:

MrM Soft Marek Maroszek

32-090 Słomniki, Kacice 58a
NIP: 6422815733 REGON: 368105076
Adres e-mail: marek.maroszek@mrmsoft.pl
Telefon: 600 359 597
Numer konta:  Konto ING Bank Śląski: 62 1050 1445 1000 0097 4512 9149

Comments are closed