Nowe dzienniki na rok szk.2015/2016

Home Forums Nasze rozmowy – Forum pedagogów specjalnych Nowe dzienniki na rok szk.2015/2016

Widzisz 3 wpisów - 1 z 3 (3 wszystkich)
  • Author
    Wpisy
  • #1940
    dorka1
    Participant

Witam
    Rozpoczęliśmy pracę nad organizacją nowego roku szkolnego tydzień przed 1 dniem września. Otrzymaliśmy nowe dzienniki ku naszemu zdziwieniu aż dwa: jeden lekcyjny, jeden wychowawcy na cały etap edukacyjny. Chciałabym poznać opinie tych Państwa, którzy tak jak i ja będą musieli zmagać się z wypisywaniem kolejnych tabel….. na temat nowej formy dzienników.
    Prowadzę zespół edukacyjno-terapeutyczny – nauczanie zintegrowane.

#1941

My też mieliśmy dzisiaj radę pedagogiczną. Dzienników jeszcze nie dostaliśmy, ale nie było też żadnej informacji o tym, że dzienniki będą podwójne. Jestem zaskoczona.

#2017
    Edi
    Participant

U mnie w szkole na szczęście dzienniki po staremu.

Widzisz 3 wpisów - 1 z 3 (3 wszystkich)
  • The forum ‘Nasze rozmowy – Forum pedagogów specjalnych’ is closed to new topics and replies.