Wpisy do dziennika – n-l wspomagający

Strona główna Forums Nasze rozmowy – Forum pedagogów specjalnych Wpisy do dziennika – n-l wspomagający

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  muffinka 3 miesiące, 2 tygodnie temu.

• Autor
    Wpisy
  • #14287

Paula24
    Uczestnik

Witam serdecznie. Proszę o pomoc, ponieważ nie wiem jak dokładnie wypełnia się dziennik zajęć wspomagających dziecko na zajęciach dydakt-wych w przedszkolu? Jestem n-lem wspomagającym. Otrzymałam do wypełnienia biały dziennik zajęć wspomagających dziecko na zajęciach. Dziecko jest niepełnosprawne intelektualnie w stopniu umiarkowanym oraz ma Zespół Downa. Wiem że obowiązuje odrębna podstawa programowa. Czy mam napisać plan roczny w miesięczny w oparciu o pp. Jak formułować wpisy do dziennika. Bardzo proszę o pomoc , jeżeli ktoś się orientuje w tej kwesti będę bardzo wdzięczna.

#14338

muffinka
    Uczestnik

Nie wiem jak w przedszkolu, ale w szkole dziecku „umiarkowanemu” powinno się prowadzić osobny dziennik – tak jak piszesz, bo ma inne przedmioty i inną podstawę. Inne też będę tematy, bo realizuje się inne cele, zgodne z IPET.

Musisz być zalogowany by dyskutować na forum