Bądźmy razem, a nie obok! Poznaj, zanim ocenisz! III Niebieski Bieg Świadomości Autyzmu

Autor: Czytelnik Portalu Pedagogika Specjalna
Opublikowano: 2 maja 2022 roku.

24 kwietnia 2022 r. po raz kolejny spotkaliśmy się na Zalesiu, aby wyrazić naszą solidarność z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. W tym roku w Niebieskim Biegu wzięło udział ponad 160 biegaczy. Pomimo początkowo niesprzyjającej aury i niewielkich opadów, wszyscy z uśmiechem i zapałem pokonywali wytyczone trasy. Na uczestników naszego spotkania czekało mnóstwo atrakcji m.in. pyszne ciasta i przekąski, przygotowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Waganowicach, kącik dla najmłodszych, w którym można było zagrać w ciekawe gry, pomalować buzię, wykonać tatuaż.

Nasze coroczne spotkania nie byłyby możliwe gdyby nie wsparcie wielu firm i organizacji m.in.: Gminy Słomniki, Firmy Intersnack, Woda 24, Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli Perfectus, Nadleśnictwa Miechów, Centrum Kultury w Słomnikach, Koła Gospodyń Wiejskich w Waganowicach, Ochotniczej Straży Pożarnej Gminy Słomniki, wolontariuszy i wielu innych zaangażowanych osób.

Wierzymy, że to właśnie Państwa gorące serce rozgrzały niebo i nad naszymi głowami pojawiło się piękne słońce, które towarzyszyło nam już do końca zabawy. Dziękujemy i czekamy na Was za rok.

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Razem dla Waganowic

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach

Patronat medialny:

Pedagogika Specjalna – portal dla nauczycieli

Autor: Irena Daniel

Bookmark the permalink.

Zbliżające się szkolenia online w naszej akredytowanej placówce doskonalenia nauczycieli:

Dodaj komentarz