Festiwal Filmowy Osób Niepełnosprawnych FilmON – zgłoszenia

Opublikowano: 9 marca 2021 roku.

Zostało tylko kilka dni, by zgłosić swój udział do tegorocznej V edycji Festiwalu Filmowego Osób Niepełnosprawnych FilmON!

Jest to kolejna okazja, aby osoby z niepełnosprawnością intelektualną  mogły sprawdzić się jako twórcy filmowi. W Festiwalu mogą wziąć udział wszystkie instytucje zajmujące się edukacją i terapią osób niepełnosprawnych intelektualnie z całej Polski!

Do poprzedniej edycji zgłoszono prawie 50 filmów, które były oceniane przez profesjonalne jury m.in. Tomasza Schimscheinera, Grzegorza Zaricznego czy Aleksandra Pietrzaka.

Ile filmów zdołają obejrzeć widzowie Festiwalu FilmON zależy od Was!

Organizatorem Festiwalu jest Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Krakowie oraz Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Pierwiosnek”.

Jak zgłosić się na Festiwal? Wystarczy spełnić następujące warunki:

1. Zgłosić chęć udziału w Festiwalu do 12 marca 2021 r.
  2. Przygotować krótki film (do 10 min.)
  3. Przesłać do nas film do 14 maja 2021 r.

Gala Finałowa odbędzie się 7 czerwca 2021 roku w krakowskim Kinie Sfinks.

Więcej informacji na temat Festiwalu można znaleźć na www.festiwalfilmon.pl (w przebudowie, będzie dostępna za parę dni).

Regulamin Festiwalu dostępny pod linkiem: https://drive.google.com/drive/folders/1M-DYEyFblA_E8atlZS0Pi2FJKk2TX0W5?usp=sharing