Interaktywna edukacja z myBoard z sukcesem od 5 lat

Autor: Pedagogika Specjalna - portal dla nauczycieli
Opublikowano: 3 listopada 2017 roku.

Właścicielem domeny i marki myBoard jest Mentor, producent pracowni językowych, integrator rozwiązań multimedialnych i kreator trendów w nowych technologiach dla edukacji.

Mentor dba o jakość, żywotność i rozpoznawalność produktów sygnowanych znakiem myBoard, starannie dobiera podzespoły, definiuje parametry techniczne, funkcjonalność produktów i dba o stronę wizualną produktów.

Tablice interaktywne myBoard Silver z funkcją Mobile Share

Pierwsze tablice myBoard Silver trafiły na rynek polski w połowie roku 2012. Szybko zostały zauważone i docenione przez klientów za ich efektowny wygląd, solidne wykonanie i dedykowaną ofertę akcesoriów.

W ciągu tych pięciu lat dynamicznego wzrostu popularności marki myBoard, oprogramowanie zostało wielokrotnie uaktualnione. Aktualna wersja 8.0 posiada funkcję Mobile Share, umożliwiającą komunikację z tabletami uczniów i ich udział w pracy tablicy bez opuszczania ławki.

Topowy produkt serii myBoard – dotykowy monitor interaktywny 65” 4K, 32 touch, otwarty system Android ze sklepem Google Play, panel LCD o jasności 500cd, żywotność 50 tys. godz., hartowana szyba z antyodblaskowa powierzchnią. Możliwość zainstalowania komputera OPS i3 z procesorem Intel 6 generacji i Windows 10 PRO.

Aktualnie najlepsza oferta dla edukacji

O monitorze myBoard można śmiało powiedzieć, że jest to rozwiązanie all-in-one, integrujące monitor, komputer i Android BOX w jeden interaktywny system.

myBoard spełnia marzenia o prostej, intuicyjnej pracy z nowoczesnym sprzętem. Nauczyciel może skupić się na temacie lekcji, dobraniu ciekawych materiałów i sposobie prowadzenia zajęć.

Bez systemu Android i dostępu do darmowych aplikacji z Google Play trudno mówić o pełnym wykorzystaniu nowoczesnych multimediów w edukacji. Darmowe zasoby internetowe to źródło inspiracji dla nauczycieli szukających programów angażujących uczniów, wprowadzających elementy zabawy, grywalizacji i podsumowania wiedzy.

Wsparcie serwisowe

Zakupy w firmie Mentor lub u dealerów mających w ofercie produkty myBoard to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Wraz z usługą instalacji urządzeń klient otrzymuje Pakiet Gold, uprawniający do ponadstandardowych świadczeń serwisowych i opieki technicznej, np. serwis w siedzibie klienta. Jedyna taka oferta serwisowa, będąca wyrazem dbałości firmy o klienta.

myBoard w liczbach

O popularności i stabilności rozwiązań myBoard na rynku świadczą ilości zrealizowanych wdrożeń. W polskich szkołach funkcjonuje ponad 12 tys. tablic interaktywnych myBoard. Co istotne – zakupy tego sprzętu nie były wynikiem zbiorowych przetargów tylko jednostkowych transakcji, co potwierdza zaufanie klientów do marki i firmy. Monitory interaktywne to znacznie droższy i młodszy produkt i jego dynamiczny wzrost sprzedaży datujemy dopiero od 2016 roku, dlatego szacunki ilościowe oscylują wokół setek sztuk.

www.mentorpolska.pl

 

MENTOR SP. Z O.O. SP. K.
ul. Modra 26, Szczecin
infolinia: 801 00 70 70
tel. 91 488 51 51
e-mail: info@mentorpolska.pl
www.dlaszkol.pl
www.sklep.audiowizualne.pl
www.mentorpolska.pl
Bookmark the permalink.

Zbliżające się szkolenia online w naszej akredytowanej placówce doskonalenia nauczycieli:

Dodaj komentarz