IV Kongres Edukacja i Rozwój – relacja z wydarzenia

Autor: Pedagogika Specjalna - portal dla nauczycieli
Opublikowano: 7 listopada 2017 roku.

W dniach 19-20 października odbył się w Warszawie IV Kongres Edukacja i Rozwój. Wokół hasła „Wspólnie dla Edukacji” wydarzenie zgromadziło przedstawicieli systemu oświaty z całego kraju.

W ramach Kongresu odbyła się konferencja Dyrektorów Szkół i Przedszkoli, konferencja Edukacja w Samorządach oraz ścieżka tematyczna Edukacja zawodowa. W ciągu dwóch dni miało miejsce szereg wykładów, dyskusji i warsztatów, a poruszane tematy dotyczyły m.in. ostatnich zmian w systemie oświaty, wdrażania nowych metod i rozwiązań, kwestii prawnych, jak również zagadnień psychologiczno-pedagogicznych.

Przez cały czas trwania wydarzenia, można było korzystać z konsultacji ze specjalistami przy stolikach eksperckich, dotyczących m.in. doskonalenia nauczycieli, zarządzania oświatą,  czy emisji głosu.

Konferencji towarzyszyła strefa EXPO, gdzie wystawcy prezentowali nowoczesne technologie dla przedszkoli, szkół i placówek oświatowych.

Kongres z pewnością był znakomitą okazją do wymiany doświadczeń, poszerzenia wiedzy, spotkań z ciekawymi ludźmi oraz inspiracją do pracy w swoich środowiskach.

Dziękujemy organizatorom  – Wydawnictwu Wolters Kluwer Polska – za możliwość uczestnictwa w tym Wydarzeniu.

 

Pedagogika Specjalna – Portal dla nauczycieli

Bookmark the permalink.

Zbliżające się szkolenia online w naszej akredytowanej placówce doskonalenia nauczycieli:

Dodaj komentarz