Komunikacja dzieci z autyzmem. Teoria i praktyka – nowy kurs internetowy

Opublikowano: 1 listopada 2017 roku.

Na platformie e-learningowej portalu Pedagogika Specjalna dostępny jest kolejny kurs internetowy dla nauczycieli Komunikacja dziecka z autyzmem. Teoria i praktyka”.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób pracujących z dzieckiem autystycznym, bądź mających takie dziecko w swoim otoczeniu. Zapraszamy do uczestnictwa: nauczycieli, pedagogów, psychologów, pedagogów specjalnych, rodziców, studentów i inne osoby zainteresowane tematyką.

Celem kursu jest przybliżenie Państwu zagadnienia autyzmu i znalezienie odpowiedzi na pytania:

W jaki sposób funkcjonuje dziecko w środowisku szkolnym i domowym?

Jak rozwija się mowa dziecka z autyzmem?

W jaki sposób pomóc dziecku z autyzmem komunikować się z otoczeniem i nawiązywać relacje z innymi ludźmi?

Szkolenie można realizować w indywidualnym tempie i dogodnym dla siebie terminie.