Konkurs na najciekawszy materiał do publikacji na portalu Pedagogika Specjalna-portal dla nauczycieli

Opublikowano: 18 października 2017 roku.

Szanowni Czytelnicy

Ogłaszamy kolejną edycję Konkursu na nadesłanie najciekawszego materiału do publikacji na naszym Portalu.
Niezwykle cenimy sobie treści nadsyłane przez Was – to źródło różnorodności doświadczeń. Z przyjemnością dzielimy się tymi materiałami ze świadomością, że są pomocne innym.
Warunki i zasady uczestnictwa w Konkursie
Aby wziąć udział w Konkursie, należy nadesłać opracowany przez siebie materiał zgodny z tematyką portalu, np. artykuł, scenariusz zajęć
na adres administracja@pedagogika-specjalna.edu.pl
Czas trwania Konkursu: 18-25.10.201

Nagrodą w Konkursie jest kurs internetowy „Organizacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej w świetle obowiązujących przepisów prawa”, który jest dostępny na platformie e-learningowej portalu Pedagogika Specjalna – portal dla nauczycieli.

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie http://bit.ly/2yw2EEH