Konkurs na najciekawszy materiał do publikacji na portalu Pedagogika Specjalna rozstrzygnięty

Opublikowano: 27 października 2017 roku.

Miło nam ogłosić wyniki konkursu na najciekawszy materiał do publikacji na portalu Pedagogika Specjalna – portal dla nauczycieli.

Przyznaliśmy dwie równorzędne nagrody dla Pań:

Renaty Musiał za niezwykłe opowiadanie o codziennej pracy ze swoimi autystycznymi uczniami pt. „Księciunio i inni”

oraz

Doroty Majcher za inspirowanie do twórczego rozwoju uczniów i za tekst pt. „Lapbook inspiracją do twórczego rozwoju ucznia”.

Obie laureatki otrzymują w nagrodę udział w kursie doskonalącym „Organizacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej w świetle obowiązujących przepisów prawa”, który znajduje się na naszej platformie e-learningowej.

Nagrodzone teksty można przeczytać tutaj:

Księciunio i inni, czyli w niezwykły sposób o autyzmie
Lapbook inspiracją do twórczego rozwoju ucznia
Serdecznie gratulujemy!