„Mamy kota na punkcie mleka”

Opublikowano: 28 kwietnia 2017 roku.

Polska Izba Mleka oraz Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka zapraszają do udziału w bezpłatnym projekcie „Mamy Kota na punkcie mleka”.

Zachęcamy gorąco wszystkie szkoły podstawowe (klasy I-III), zarówno nowych, jak i obecnych uczestników, do podjęcia wyzwania, jakim jest udział w projekcie „Mamy Kota na punkcie mleka”!

Uwaga! Rekrutacja wciąż trwa – Nauczycielu, Dołącz do nas!

Pokażemy Ci jak poprzez zabawę edukować dzieci w wieku wczesnoszkolnym w zakresie zdrowego jedzenia. Jak kształtować u najmłodszych prawidłowe nawyki żywieniowe.

To dzięki Tobie Twoi uczniowie przekonają się, dlaczego warto pić mleko i jeść przetwory mleczne. Zdobędą wiedzę o unikalnej wartości odżywczej mleka oraz o roli jaką odgrywa w zachowaniu zdrowia. Działaj profilaktycznie i promuj z nami zdrowy styl życia od najmłodszych lat.

W ramach kampanii zapewniamy:

– szeroki wybór materiałów edukacyjnych oraz gadżetów,

– konkursy,

– spotkania z mlecznymi bohaterami, w tym z Kotem Mleczysławem oraz wiele innych atrakcji.

Jak dołączyć do programu?

Wystarczy pobrać, wypełnić i odesłać naszą deklarację na  promocja@izbamleka.pl lub wysłać pocztą na adres:

Polska Izba Mleka

ul. Mickiewicza 7 lok. 23

15-213 Białystok

Resztą zajmiemy się my. Liczba materiałów edukacyjnych jest ograniczona. Udział w projekcie jest bezpłatny. Program trwa cały rok 2017.

Kampania sfinansowana jest z Funduszu Promocji Mleka.

Organizatorzy: PFHBiPM,PIM

Patronat honorowy: MEN, Ministerstwo Rolnictwa, ARR