Międzynarodowe spotkania uczniów niepełnosprawnych w ramach projektu Erasmus+

Opublikowano: 25 stycznia 2020 roku.

Dokumentacja międzynarodowych spotkań uczniów niepełnosprawnych w formie gazety: Project Magazine stworzony został we współpracy partnerskiej w ramach projektu Erasmus + oraz eTwinning

Białystok, trzecia mobilność LTT, projekt Erasmus+ „Let’s hit the road!“

Partnerzy Erasmus + spotkali się ponownie. Tym razem wizyta odbyła się w Zespole Szkół Nr 16 w Białymstoku. Aby się lepiej poznać, grupa zaczęła od przełamywania lodów. Dzięki przygotowanym ćwiczeniom i zadaniom wszyscy świetnie się bawili, uczyli się trudnych imion, tworzyli historię o Czerwonym Kapturku, „budowali” międzynarodowe pociągi i „serwowali” w zatłoczonej restauracji. Następnie goście mogli zobaczyć szkołę, klasy, prace uczniów oraz wystawy. Zakończenie rundy po szkole było w szkolnej kuchni, gdzie przygotowano warsztat kulinarny.

Autor: Joanna Zalewska-Coldron – Czytelniczka Portalu