Międzynarodowy Projekt Edukacyjny KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE – galeria

Autor: Pedagogika Specjalna - portal dla nauczycieli
Opublikowano: 14 lutego 2022 roku.

Galeria projektu KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE jest owocem twórczych działań podjętych przez nauczycieli, wychowawców, pedagogów i terapeutów w ramach MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE 2021/22

Zawiera ona dwadzieścia wybranych dzieł wyróżnionych w październiku. Prace te inspirowane pomysłami, tematami i technikami zawartymi na blogu KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE zostały wykonane zupełnie samodzielnie przez uczniów i wychowanków pod kierunkiem nauczycieli w różnych placówkach oświatowo-wychowawczych.

Wszystkie te arcydziełka powstały podczas codziennych zajęć lub lekcji i dowodzą, że w wymienionych placówkach prowadzona jest prawdziwie twórcza edukacja plastyczna, która wyzwala wyobraźnię i kreatywność, a także wpływa pozytywnie na harmonijny rozwój dzieci.

Jest nam niezmiernie miło, że Pedagogika Specjalna – portal dla nauczycieli jest patronem medialnym tego wyjątkowego Projektu. Serdecznie zapraszamy do zobaczenia całej galerii wyróżnionych prac na stronie Organizatora KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE oraz zachęcamy do przystąpienia do Projektu.

Dawid, lat 14
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pile
Igor, lat 10, świetlica szkolna,
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 w Gdańsku

Klaudia, lat 7, klasa 1a,
Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzemesznie
Hania, lat 7, klasa 1,
Szkoła Podstawowa nr 19 w Jaworznie
Bookmark the permalink.

Zbliżające się szkolenia online w naszej akredytowanej placówce doskonalenia nauczycieli:

Dodaj komentarz