Weź udział w konkursie bożonarodzeniowym – nagraj filmik i wygraj atrakcyjne nagrody

Opublikowano: 29 listopada 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, terapeutów, rodziców wraz z dziećmi do udziału w konkursie na najciekawszy filmik z przygotowania ozdób bożonarodzeniowych „W świątecznym nastroju”

Zadaniem Uczestnika Konkursu jest nagranie krótkiego (maksymalnie 1 minutowego) filmiku dokumentującego wykonywanie z dzieckiem/uczniem ozdób bożonarodzeniowych i przesłanie go na adres elektroniczny administracja@pedagogika-specjalna.edu.pl  Uczestnik może przysłać tylko jeden materiał. Filmik może zostać zrealizowany podczas zajęć indywidualnych lub grupowych.

Partnerem Konkursu oraz fundatorem nagród jest Wydawnictwo Epideixis.

Nagrodami są:

3 vouchery na produkty Wydawnictwa Epideixis o zróżnicowanej wartości:

I miejsce – wartość 300 zł brutto,

II miejsce – wartość 200 zł brutto,

III miejsce – wartość 100 zł brutto.

Prosimy do nadsyłanie prac do dnia 16 grudnia.

Prace zostaną ocenione przez jury składające się z przedstawiciela Wydawnictwa Epideixis oraz portalu Pedagogika Specjalna. Kryterium oceny będzie: zgodność filmu z tematyką Konkursu, oryginalność, pomysłowość oraz zaangażowanie.

Rozstrzygnięcie Konkursu zostanie ogłoszone w dniu 20.12.2017 r. na portalu oraz profilu FB Pedagogika Specjalna-portal dla nauczycieli.

Ważne! Za ochronę wizerunku dziecka ponosi odpowiedzialność autor filmu. Jeżeli nie uzyska on od rodziców/opiekunów dziecka pisemnej zgody na upublicznienie wizerunku dziecka na stronach Pedagogika Specjalna-portal dla nauczycieli oraz Wydawnictwa Epideixis, należy nagrać filmik bez pokazywania twarzy.

Szczegóły w Regulaminie

Organizator: Pedagogika Specjalna – portal dla nauczycieli