Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli PERFECTUS poszukuje współpracowników do prowadzenia szkoleń

Opublikowano: 18 maja 2023 roku.

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli PERFECTUS poszukuje nauczycieli i specjalistów do prowadzenia szkoleń dla nauczycieli w formie online oraz stacjonarnej z terenu całej Polski.

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli PERFECTUS posiada akredytację Kuratorium Oświaty. Prowadzimy kursy doskonalące oraz szkolenia rad pedagogicznych dla nauczycieli przedszkoli oraz szkół w formie online oraz stacjonarnej. Więcej informacji o Placówce można przeczytać TUTAJ.

Oferujemy ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Jest to praca w godzinach popołudniowych w formie zatrudnienia umowa – zlecenie lub współpraca z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą (forma rozliczenia: faktura).

Wymagania:

• wykształcenie zgodne z tematyką prowadzonych szkoleń
  • doświadczenie lub dorobek zawodowy w obszarze prowadzonych szkoleń
  • mile widziane doświadczenie w pracy szkoleniowej
  • wysokie zdolności interpersonalne, w tym umiejętności komunikacyjne

Gorąco zachęcamy do kontaktu.

CV prosimy przesyłać na adres: edyta.maroszek@perfectus.edu.pl