Polski Maraton Artystyczny w Poznaniu i w Katowicach

Opublikowano: 4 października 2017 roku.

Już dzisiaj zapraszamy na listopadowe Maratony Artystyczne do Poznania w dniach 4.11 i 5.11 oraz do Katowic 18.11.

Polski Maraton Artystyczny to projekt realizowany przez Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni. Jest to innowacyjna forma warsztatów muzycznych, plastycznych i tanecznych, skierowana do nauczycieli szkół, przedszkoli, animatorów zabaw dziecięcych oraz twórczych rodziców.

Uczestnicy podczas szkolenia otrzymują dwie płyty z autorską muzyką, konspekt z materiałami edukacyjnymi, wykonane przez siebie prace plastyczne, zaświadczenie oraz upominki od sponsorów i partnerów wydarzenia.

Organizatorzy podpowiadają, jak należy się przygotować do Maratonu. Należy zabrać ze sobą: obowiązkowo dobry nastrój, uśmiech oraz energię na cały dzień, wygodne obuwie zamienne, ewentualnie drugi komplet ubrań oraz dla chętnych osób przebranie zgodne z tematyką maratonu (kolorystyka barw narodowych, stroje ludowe, kostiumy legend polskich, moda ekologiczna).

Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.maratonartystyczny.pl/

Do zobaczenia!

Pedagogika Specjalna – portal dla nauczycieli