Polski Maraton Artystyczny

Opublikowano: 22 sierpnia 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy na Polski Maraton Artystyczny – niezwykłe i kolorowe wydarzenie organizowane przez Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni.

Czym jest maraton artystyczny?

Maraton to projekt edukacyjny o zasięgu ogólnopolskim. Ma formę warsztatów muzycznych, plastycznych i tanecznych prowadzonych przez trzy charyzmatyczne osobowości: Monikę Kluzę, Gabi Mrozicką oraz Julitę Jamza – Szik. W jednym spotkaniu uczestniczy maksymalnie 150 uczestników, a każdy z nich ma możliwość wzięcia udziału we wszystkich trzech formach warsztatów w ciągu jednego weekendowego dnia.

Gdzie i kiedy?

Maratończykiem można zostać w jednym z ośmiu miast Polski w okresie od października 2017 roku do maja 2018 roku (Kraków, Poznań, Katowice, Warszawa, Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Gdańsk).

Jeśli jesteś nauczycielem, animatorem zabaw, twórczym rodzicem lub poszukujesz inspiracji i energii do pracy – te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Więcej informacji  i szczegółowy harmonogram znajdziecie tutaj: https://www.maratonartystyczny.pl/