Poznanie technik rysunku i terapii rzemieślniczej poprzez udział w warsztatach artystycznych „Sky is the limit – SENART”

Opublikowano: 11 stycznia 2022 roku.

Nauczyciele z Turcji, Portugalii, Chorwacji, Rumunii i Polski wspólnie poszukują i uczą się metod arteterapii z uczniami ze spe w ramach projektu Erasmus+ „Sky is the limit – SENART”. Materiał przedstawia działania w ramach 2nd LTT (drugie spotkanie uczenie się/nauczanie) w Agrupamento de Escolas Drª Laura Ayres Quarteira – Portugalia, gdzie tematem przewodnim działań artystycznych był szeroko rozumiany obraz. Mieliśmy również przyjemność uczyć się rękodzieła, dzięki któremu również można tworzyć obraz. Zapraszamy do lektury artykułu.

Project-magazine-PL-Arteterapia-obrazem_compressed

Materiał nadesłała: Joanna Zalewska-Coldron – Czytelniczka Portalu