Raun Kaufman, „pierwsze dziecko” programu Son-Rise w Polsce

Autor: Pedagogika Specjalna - portal dla nauczycieli
Opublikowano: 27 marca 2016 roku.

Niebawem, bo już na przełomie kwietnia i maja do Polski przyjedzie Raun Kaufman – „pierwsze dziecko” programu Son Rise, by spotkać się z rodzicami, specjalistami i innymi chętnymi do zapoznania się z ideą programu.

Odwiedzi 6 miast (Warszawa, Kraków, Zamość, Lublin, Białystok i Wrocław), by szerzyć wieść o metodzie na bezpłatnym wykładzie tłumaczonym na język polski.
To doskonała okazja, by ujrzeć autyzm z perspektywy osoby, która ma to wyzwanie już dawno za sobą, dlatego serdecznie zapraszamy na wykłady.

12901356_1053098404751698_6336047538805676680_oOprócz tego, chętnych pogłębienia wiedzy, zapraszamy na całodniowe warsztaty z Raunem ” Przełomowe strategie dla Autyzmu”, które odbędą się w Warszawie 30 kwietnia oraz 1 maja, a także Zamościu 2 maja i Lublinie w dniu 3 maja.

Ale to nie wszystko!!!
Całemu wydarzeniu będzie towarzyszyć jeszcze jedno- w kwietniu ukaże się polska edycja książki Rauna, amerykańskiego bestsellera: ” AUTYZM- przełom w podejściu”. To niezwykła podróż w głąb autyzmu, w świat miłości i akceptacji, o czym Raun- jako osoba która ma za sobą autyzm wie bardzo dobrze.

Zapraszamy na stronę http://bycblizejsiebie.pl/raun-kaufman-w-polsce/ gdzie można znaleźć więcej szczegółowych informacji.

Autor: Fundacja Być Bliżej Siebie

 

Bookmark the permalink.

Zbliżające się szkolenia online w naszej akredytowanej placówce doskonalenia nauczycieli:

Dodaj komentarz