Rysa na raju – książka Stowarzyszenia „Bardziej Kochani”

Autor: Pedagogika Specjalna - portal dla nauczycieli
Opublikowano: 29 lutego 2016 roku.

Nakładem Stowarzyszenia Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa „Bardziej Kochani” ukazała się kolejna pozycja pt. „Rysa na raju”.

Książka jest zapisem rozmów ze znanymi postaciami polskiego życia politycznego, artystycznego i naukowego, a jej tematem przewodnim jest niepełnosprawność. O niepełnosprawności właśnie, często w odniesieniu do własnych doświadczeń, opowiadają między innymi: aktor Bartłomiej Topa, dziennikarz Artur Andrus, czy prof. Jerzy Hausner.

Publikacja z pewnością przyczyni się do podniesienia świadomości społecznej na temat Zespołu Downa oraz osób z upośledzeniem umysłowym.

Wkrótce na naszym portalu ukaże się recenzja książki, a my zachęcamy do lektury już teraz.

Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa „Bardziej Kochani” od ponad dekady udziela wsparcia, doradza, pośredniczy, informuje i szkoli. Pomoc Stowarzyszenia skierowana jest do wszystkich dzieci oraz dorosłych z Zespołem Downa, ich rodziców i opiekunów. Stowarzyszenie wydało szereg publikacji na temat Zespołu Downa,  prowadzi specjalistyczny punkt informacji i wsparcia oraz grupy wsparcia i grupy terapeutyczno-szkoleniowe, proponuje zajęcia wspomagające rozwój, konsultacje i warsztaty, a także organizuje konferencje naukowe i szkolenia.

Strona internetowa stowarzyszenia „Bardziej Kochani”: http://www.bardziejkochani.pl/

Pedagogika Specjalna – Portal dla Nauczycieli

 

Bookmark the permalink.

Zbliżające się szkolenia online w naszej akredytowanej placówce doskonalenia nauczycieli:

Comments are closed