Seksualność osób z niepełnosprawnością intelektualną – kurs doskonalący

Opublikowano: 26 grudnia 2018 roku

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli PERFECTUS we współpracy z Pedagogika Specjalna – portal dla nauczycieli zaprasza na szkolenie Seksualność osób z niepełnosprawnością intelektualną – od teorii do rozwiązań praktycznych.

Szkolenie odbędzie się 2 marca 2019 r. (sobota) w Węgrzcach (7 km od centrum Krakowa).

Poprowadzi je dr hab. Remigiusz Kijak – autor wielu książek na temat seksualności osób z niepełnosprawnością intelektualną, m.in. „Seks i niepełnosprawność – doświadczenia seksualne osób z niepełnosprawnością intelektualną”, „Seksualność człowieka z niepełnosprawnością intelektualną a rodzina”, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego specjalizujący się w takich obszarach jak: pedagogika osób niepełnosprawnych intelektualnie, pedagogika seksualności osób niepełnosprawnych.

Liczba miejsc ograniczona. Do dnia 15 stycznia kurs można zakupić w przedsprzedaży w promocyjnej cenie.

Więcej szczegółów i zapisy tutaj