Wyniki konkursu na najciekawszą publikację zgodną z tematyką portalu Pedagogika Specjalna

Opublikowano: 20 sierpnia 2017 roku.

Rozstrzygnęliśmy konkurs na przesłanie najciekawszego materiału do publikacji w portalu Pedagogika Specjalna – portal dla nauczycieli.

Gorąco dziękujemy naszym Czytelnikom za zainteresowanie i za przesłane na konkurs prace.

Postanowiliśmy przyznać zwycięstwo w konkursie pani Katarzynie Krzemińskiej za artykuł „Wyjątkowe matki” opowiadający w niezwykły sposób o matkach dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera.

Wyróżniliśmy też scenariusz zajęć plastycznych dla dzieci z głęboką niepełnosprawnością intelektualną pani Małgorzaty Rudnickiej za użyteczność w pracy oraz autorski wiersz do scenariusza.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

Redakcja portalu