Zapraszamy na Polski Maraton Artystyczny do Krakowa

Opublikowano: 12 września 2017 roku.

Razem z Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni serdecznie zapraszamy na Polski Maraton Artystyczny do Krakowa w dniach 14 i 15 października.

Maraton jest innowacyjną formą warsztatów muzycznych, plastycznych i tanecznych, skierowaną do nauczycieli szkół, przedszkoli, animatorów zabaw dziecięcych oraz twórczych rodziców.

W Maratonie bierze udział maksymalnie 150 uczestników. Uczestnicy podczas szkolenia otrzymują dwie płyty z autorską muzyką, konspekt z materiałami edukacyjnymi, wykonane przez siebie prace plastyczne, zaświadczenie oraz upominki od sponsorów i partnerów wydarzenia. Przewidziane są dwie przerwy kawowe i jedna obiadowa (w cenie warsztatów).

Więcej dowiecie się tutaj:

Do zobaczenia w Krakowie – my też tam będziemy!