Zaproszenie do udziału w projekcie „Zagrajmy w szkołę”

Opublikowano: 10 czerwca 2015 roku.

Fundacja Usłyszeć Afrykę zaprasza nauczycieli klas 1-3 ze szkół specjalnych i integracyjnych oraz ośrodków szkolno-wychowawczych dla dzieci niewidomych i słabowidzących z miejscowości poniżej 500 tys. mieszkańców do udziału w projekcie „Zagrajmy w szkołę”.

Jeśli:

– Twoi uczniowie nie wiedzą zbyt wiele o tym jak wygląda edukacja ich pełnosprawnych i niepełnosprawnych rówieśników w Afryce,

– Ty sam jesteś zainteresowany codziennością  szkolną w wybranych krajach Afryki i chciałbyś tą wiedzą podzielić się z innymi,

wypełnij kartę zgłoszeniową do projektu, zamów bezpłatną podłogową grę edukacyjną dostosowaną do potrzeb percepcyjnych dzieci z dysfunkcją wzroku i zaproś swoich uczniów w podróż na fascynujący afrykański kontynent.

UWAGA: liczba gier ograniczona.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 26 czerwca 2015.

6 nauczycieli zaprosimy do przeprowadzenia w swojej szkole odpłatnej lekcji pokazowej z wykorzystaniem gry dla wybranej grupy uczniów.

Kartę zgłoszeniową oraz więcej informacji o projekcie znajdziesz na stronie www.uslyszecafryke.org oraz możesz ściągnąć tutaj

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu: paulina.skiba@uslyszecafryke.org lub 519576348.