Kursy online dla nauczycieli są ciekawą i wygodną formą doskonalenia zawodowego. Dzisiejsze czasy przynoszą ze sobą szybki postęp i nowe rozwiązania w wielu dziedzinach życia - także w sferze edukacji i terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Otwierają się nowe możliwości kształcenia i osobistego rozwoju nauczycieli poprzez technologie informatyczne.

Na platformie e-learningowej proponujemy Państwu nowoczesne narzędzia służące podnoszeniu kompetencji i umiejętności zawodowych. Nasze szkolenia internetowe dla nauczycieli można realizować w dogodnym dla siebie czasie i według indywidualnego tempa. Przygotowują je eksperci będący wieloletnimi praktykami w swojej specjalizacji, dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i konkretnymi pomysłami do pracy.

Po ukończeniu każdego kursu, otrzymują Państwo zaświadczenie o ukończeniu formy doskonalenia zawodowego.

Aktualnie dostępne kursy online dla nauczycieli:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

  • Terapia ręki – wspomaganie pisania i umiejętności motorycznych – kurs online

    Celem szkolenia jest przedstawienie zbioru oddziaływań diagnostyczno – terapeutycznych, który za pomocą odpowiednich ćwiczeń i zabaw dostosowanych do umiejętności dziecka, ma za zadanie: rozwijać sprawność ruchową kończyn górnych oraz sprawność manipulacyjną dłoni, usprawniać umiejętność i jakość chwytu, koordynację obustronną dłoni, doskonalić czynności samoobsługowe, przygotować do nauki pisania.

    Cena: 70zł

"Im kto jest lepszym człowiekiem, lepiej do pracy przygotowanym, im ma większą dla drugich życzliwość,
głębszą o nich troskę i poczucie odpowiedzialności za swoją pracę, tym głębszy zostawi ślad w duszach dzieci".