Konkurs fotograficzny dla gimnazjów specjalnych

Opublikowano: 21 stycznia 2017 roku.

Z przyjemnością informujemy, że objęliśmy patronat medialny nad konkursem fotograficznym „Uroki naszej okolicy”.

Uczniowie szkół specjalnych, podobnie jak ich rówieśnicy ze szkół masowych, chętnie uczestniczą w konkursach. Wykonywanie prac grupowych integruje młodzież oraz zbliża do nauczycieli, z którymi wspólnie mierzą się z zadaniem.

Zespół Szkół im. Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Uroki naszej okolicy II”.

Do udziału zapraszamy indywidualnych uczniów oraz grupy – klasy, kółka zainteresowań, uczęszczających do gimnazjów specjalnych (niepełnosprawność intelektualna), którzy pod opieką swoich nauczycieli wykonają album zawierający ok. 10 zdjęć, ukazujący uroki swego regionu.

Praca powinna także zawierać krótki opis przedstawionego terenu. Pierwsza edycja konkursu stała się pretekstem do spotkania gimnazjalistów z różnych stron Polski, wspólnie spędzonych chwil podczas zwiedzania Wieliczki oraz nawiązania znajomości, które owocują odwiedzinami.

O konkursie można przeczytać na stronie https://urokinaszejokolicy.wordpress.com lub stronie szkoły – organizatora.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

W imieniu organizatorów
Krystyna Kluska