Placówka Doskonalenia Nauczycieli PERFECTUS poszukuje trenerów

Opublikowano: 3 grudnia 2018 roku.

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli PERFECTUS z siedzibą w Węgrzcach pod Krakowem zaprasza do współpracy osoby chętne do prowadzenia kursów doskonalących dla nauczycieli oraz do przeprowadzania szkoleniowych rad pedagogicznych na terenie Krakowa i Małopolski.
Poszukujemy trenerów do prowadzenia szkoleń z zakresu pedagogiki ze szczególnym uwzględnieniem pedagogiki specjalnej – pedagogów, pedagogów specjalnych, psychologów, terapeutów. Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
Zgłoszenia wraz z CV prosimy nadsyłać na adres elektroniczny: szkolenia@perfectus.edu.pl

Edyta Maroszek

Dyrektor Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli PERFECTUS, Redaktor naczelna portalu Pedagogika Specjalna – portal dla nauczycieli