Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli PERFECTUS na start!

Opublikowano: 31 października 2018 roku.

Miło nam podzielić się z Czytelnikami wiadomością, że na bazie Pedagogika Specjalna – portal dla nauczycieli powstała Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli PERFECTUS.

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli  PERFECTUS posiada akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz jest wpisana do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia prowadzonej przez Marszałka Województwa Małopolskiego.

Zapraszamy na stacjonarne kursy doskonalące w okolicach Krakowa, organizujemy także szkoleniowe rady pedagogiczne na terenie Małopolski. Tematyka naszych szkoleń dotyczy głównie obszaru pedagogiki specjalnej, ale nie tylko. Staramy się wsłuchiwać w głos nauczycieli i dostosowywać tematykę doskonalenia zawodowego odpowiednio do ich potrzeb.

Zapraszamy do skorzystania ze szkoleń między innymi: nauczycieli, terapeutów, logopedów, psychologów, studentów, rodziców oraz inne osoby, którym podejmowana problematyka jest bliska.

Zobacz naszą ofertę szkoleniową

Edyta Maroszek