Praca z dzieckiem nadpobudliwym w szkole i w domu – nowy kurs online

Opublikowano: 24 marca 2019 roku.

dziecko, zabawa

Serdecznie zapraszamy osoby pracujące z dziećmi i młodzieżą
z nadpobudliwością psychoruchową oraz rodziców na kurs online
„Praca z dzieckiem nadpobudliwym w szkole i w domu”

Uczestnicy uzyskają wiedzę teoretyczną na temat ADHD, która pozwoli im zrozumieć specyfikę funkcjonowania dziecka nadpobudliwego, jego trudności oraz potrzeby; poznają zasady dotyczące postępowania oraz pracy z dzieckiem nadpobudliwym.

Organizacja szkolenia

Kurs ma charakter doskonalący, obejmuje 6 godzin dydaktycznych realizowanych przez Internet w indywidualnym tempie i w dogodnym dla Kursanta czasie. Podstawą zaliczenia jest test online sprawdzający wiedzę z zakresu zagadnień poruszanych w ramach szkolenia. Aby zaliczyć egzamin, należy odpowiedzieć prawidłowo na 70% pytań testowych. Każdy uczestnik ma do dyspozycji trzy podejścia do testu.

Po zaliczeniu egzaminu testowego, dostępne jest zaświadczenie o ukończeniu Kursu, do wydrukowania w formacie PDF.
Prowadząca

Elżbieta Wika - autorka kursumgr Elżbieta Wika – z wykształcenia pedagog resocjalizacyjny. Posiada kwalifikacje do rewalidacji uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz uprawnienia do realizacji Treningu Zastępowania Agresji „ART” A. Goldsteina. Od 1999 roku pracuje jako pedagog szkolny w gimnazjum i szkole podstawowej. Prowadzi zajęcia terapeutyczne, socjoterapeutyczne i rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne dla uczniów nadpobudliwych oraz przejawiających zaburzenia zachowania.

Szczegóły kursu i zapisy tutaj