Napisz komentarz i otrzymaj książkę „Wsparcie młodzieży i dorosłych z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.Teoria i praktyka”

Opublikowano: 3 stycznia 2018 roku.

Zapraszamy Was do udziału w Konkursie, w którym nagrodami są książki „Wsparcie młodzieży i dorosłych z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Teoria i praktyka” pod redakcją K. Patyk i M. Panasiuk ufundowane przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne.

Aby wziąć udział w Konkursie, należy wejść na nasz profil facebook i napisać w komentarzu pod postem konkursowym o swoich potrzebach, pomysłach i propozycjach dotyczących rozwoju naszego Portalu. Co zrobić, aby Pedagogika Specjalna-portal dla nauczycieli był jeszcze ciekawszy i bardziej przydatny dla Czytelników? Czekamy na Wasze sugestie.

Konkurs trwa do 7 stycznia (niedziela). Na autorów dwóch najbardziej inspirujących wypowiedzi, czekają wspomniane nagrody książkowe.

Jeśli chcecie wcześniej przeczytać recenzję książki „Wsparcie młodzieży i dorosłych z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Teoria i praktyka” znajdziecie ją tutaj.

Regulamin Konkursu

Pedagogika Specjalna – Portal dla nauczycieli